Witaj! Rejestracja

przelewy zagranice prze e-kantor

Nowa odpowiedź 
#11
Zwykłe przelewy walutowe (nie ekspresowe) z Amronet też docierają sprawnie. Koszty niskie (czasem żadne) i jasno określone na stronie. Ogólnie polecam, solidni.
Odpowiedz
#12
Przez Amronet z UK na polskie konto wpłacałem nie raz i na pewno w przyszłości skorzystam z tego. 100% pewniak, że pieniądze sprawnie się zaksię*****ę.
Odpowiedz
#13
Zagraniczne przelewy robiłem z Pluskantor.pl w walucie EUR, w tym raz korzystając z opcji ekspresowej. Bez usterek, tak szybko jak powinno być.
Odpowiedz
#14
Córka wysyłam mi przelewy z UK od dawna korzystając z Amronet. Obie jesteśmy zadowolone.
Odpowiedz
#15
Przelew przez e-kantor to najtańsza opcja przelewu z zagranicy na polskie konto. Parę razy w tym celu korzystałem z Pluskantor.pl. Zapłąciłem nieporównywalnie mało w stosunku do wszelkich innych alternatyw.
Odpowiedz
#16
Można też przez platformę walutową. Korzystałem w takim celu z Gieldawalut.com , dużo zaoszczędziłem zarówno na przewalutowaniu jak i na transferze.
Odpowiedz
#17
A co sądzicie o przelewach przez firmy typu Transfer Go czy Easy Send itp?
Odpowiedz
#18
Koszty przelewów są niskie, ale marża za przewalutowanie już nie tak atrakcyjna jak mam w Amronet- tutaj 0,2% maksymalnie.
Odpowiedz
#19
Na nic nie narzekałem gdy niedawno przelewałem kasę z Pluskantor.pl do Polski, oczywiście przewalutowanie również w tym kantorze, kompletna usługa, tanio i solidnie.
Odpowiedz