Witaj! Rejestracja

Który kantor polecacie we Krakowie?

Nowa odpowiedź 
szukam kantoru w Krakowie, znam kilka na Starym Rynku ale one są pod turystów zagranicznych i dlatego są za drogie,

chciałbym zakupić kilka tysięcy euro w gotówce
Odpowiedz
Kiedyś wymieniałam Agatce na os. Spółdzielczym większą kwotę dolarów i cąłkiem niezłą cenę udało mi się wynegocjować
Odpowiedz
chyba się pisze, "Który polecacie w Krakowie" a nie "we Krakowie" Wink
Odpowiedz
W tytule wątku wkradł się błąd, ale w treści już nie - zdarza się Wink
Odpowiedz
tutaj znajdziesz listę placówek kantorów w Krakowie [url]http://strefawalut.pl/kantory/krakow[/url]
Odpowiedz
A nie lepiej byłoby zamiast na mieście szukać kantoru, kupić walutę w internetowym? Sądzę że wyszłoby taniej, zobacz np. na Pluskantor.pl jakie kursy oferuje. Ja kupowałem tam parę razy EUR i byłem zadowolony, nawet bardzo.
Odpowiedz
Wiele jest pięknych miejsc do zwiedzania w Krakowie, ale na pewno to nie kantoryBig Grin Lepiej internetowo wymienić a na spacer udać się gdzie indziej. Mogę się założyć, że ani w Krakowie ani w innym mieście nie znajdziecie lepszych kursów niż na gieldawalut.com, porównajcie sobie.
Odpowiedz
Miasto turystyczne, co zbyt optymistycznie nie wróży w kontekście wymiany waluty w którymś ze stacjonarnych kantorów zlokalizowanych w Krakowie. Gdzie bym się nie wybierał, ja walutę kupuję na platformie Amronet, nie szukam już po miastach, nie tracę czasu i wiem dobrze że nie przepłacam. bo porównywałem nie raz ich kurs z aktualnym rynkowym/
Odpowiedz
W Krakowie bywam głównie przejazdem, nie orientuję się zatem jak tamtejsze kantory wyceniają. Z doświadczenia wiem natomiast, że internetowy Pluskantor.pl oferuje całkiem dobre kursy . Polecam zajrzeć zamiast szukać w mieście, tym czy innym.
Odpowiedz
Ciężko teraz znaleźć na mieście kantor który by oferował atrakcyjne kursy. Ja dawno zaprzestałem zatem szukać wśród stacjonarnych. Jak trzeba wymienić walutę od razu zaglądam do internetowego Amronet, ani razu się nie zdarzyło abym zrezygnował z przewalutowania. Ten kantor dba o to aby być konkurencyjnym, nawet wśród internetowych.
Odpowiedz