Witaj! Rejestracja

Kantor internetowy dla nowicjusza

Nowa odpowiedź 
Ja dodam, że fajny design oraz czytelność witryny to jeszcze nie wszystko. Proste jasne, zasady korzystania z usługi , jak np. w Pluskantor.pl są równie ważne albo jeszcze ważniejsze dla osób, które po raz pierwszy wymieniają walutę przez net. W Pluskantorze to wygląda tak, że widzisz kurs i taki obowiązuje, klikasz- wymieniłeś i masz dostępne środki już w walucie.
Odpowiedz
To na pewno, nowy klient musi czuć się w takim kantorze pewnie, tym bardziej że często ludzie mają obawy przed tym co nowe, więc nic nie zastąpi jasno określonych zasad współpracy z kantorem lub informacji otrzymanych bezpośrednio od obsługi. Pierwszy e-kantor z jakiego korzystałam- Amronet mnie pod tym względem nie zawiódł, wiele się dowiedziałam na infolinii oraz z newsletterów które mi wysyłają stale na mail. Nabrałam zaufania i trzymam się do dziś tej firmy.
Odpowiedz
Myślę, że każdemu łatwo będzie się odnaleźć na platformie gieldawalut.com. Budowa serwisu przejrzysta i poradnik na stronie- co i jak dokładnie opisane, co ważne pracownicy też udzielają porad i informacji, czat na stronie to najszybsza forma kontaktu, z której jak korzystałem kilka razy.
Odpowiedz
Jestem nowicjuszem.Dopiero drugi raz wymieniałem walutę przez Internet, a konkretnie w kantorze pluskantor.pl . Polecam go, w niczym się nie pogubiłem wszystkie zawarte na stronie informacje są zrozumiałe. Nic skomplikowanego, a tego się obawiałem....
Odpowiedz
Dość długo obawiałam się wymiany online. W końcu, gdy porównałam ceny w kantorze stacjonarnym i w kantorze internetowym, zdecydowałam się na założenie konta na Gieldawalut.com. I okazało się, że generalnie wymiana to dość prosta sprawa i nie ma sie czego bać. A oszczędność naprawdę jest spora.
Odpowiedz
Ja też jestem zdania że warto się przekonac do e-kantorów, a przynajmniej spróbować w ten sposób wymienić walutę. Przy czym paru moich znajomych jak przetestowało wymianę online, niemal od razu zmieniło zdanie pozostając już przy tej formie. Natomiast sam dość śmiało podszedłem do tematu bo już kilka lat temu zacząłem kupować EUR w Amronet. Dzięki temu jestem przekonany w 100% że warto i nie ma czego się obawiać, w tym kantorze na pewno.
Odpowiedz
Od tego kantoru- amronet.pl śmiało można zacząćSmile Łatwo się obsługuje transakcje i jako że są bardzo korzystne to prędzej się przekona o tym, że warto ten dla kogo to jest nowy temat. Co więcej ja nadal współpracuję z Amronet. w dłuższej perspektywie opłaca się jeszcze bardziej.
Odpowiedz
Zacząłem od pluskantor.pl i zostałem przy współpracySmile Trwa już ponad rok, w międzyczasie kantor wprowadził jeszcze funkcję odroczonej płatności- jest to ogromny komfort w razie niespodziewanej konieczności przewalutowania środków.
Odpowiedz