Witaj! Rejestracja

Euro w Polsce

Nowa odpowiedź 
#1
Już tylko 56% polskich przedsiębiorców chce przyjęcia unijnej waluty. Trzy lata jej entuzjastami było aż 86 procent.
A Waszym zdaniem euro w Polsce to dobry pomysł?
Odpowiedz
#2
TNS OBOP przeprowadził we wrześniu badanie, w którym 49% ankietowanych opowiedziało się za przyjęciem w Polsce europejskiej waluty, 40% było przeciwko.
Odpowiedz
#3
dobrze jest jak jest [url]https://myattractions.pl/[/url]
Odpowiedz
#4
Też mi się kiedyś wydawało, że euro to dobry pomysł, bo wiele rzeczy by mi ułatwiła jedna waluta. Ale od jakiegoś czasu wymieniam bardzo szybko i tanio PLN na Euro przez Gieldwalut i tak naprawdę to już mi wcale na tym nie zależy. Bo jednak więcej jest wad przyjęcia euro niż zalet.
Odpowiedz
#5
Wydaje mi się że polscy eksporterzy mogliby stracić gdybyśmy przyjęli walutę EUR już teraz, a co do wymiany waluty to tak jak mówisz- nie ma aktualnie z tym żadnego kłopotu. W kantorach internetowych kupuje się od reki, przy czym bezgotówkowe transakcje nie sa obciążone wysokim spreadem. Sam często walutę wymieniam przez Pluskantor.pl- spread maks. 2 gr i żadnych opłat ponadto.
Odpowiedz
#6
Plusów i minusów jest bardzo dużo więc ciężko stwierdzić jednoznacznie czy lepiej jest mieć jedną walutę czy nie.
Odpowiedz
#7
Owszem, ja na tyle zapracowany jestem, że nie mam czasu się nad tym zastanawiać, będzie jak będzie lub pozostanie jak jest. A jak EUR potrzebuję, co się zdarza, kupuję na gieldawalut.com, wygodnie, bo wystarczy mi smartfon do tego, po kantorach nie chodzę, Taki internetowy z mobilną wersją na telefon to świetna rzecz.
Odpowiedz