Witaj! Rejestracja

Euro w Polsce

Nowa odpowiedź 
Już tylko 56% polskich przedsiębiorców chce przyjęcia unijnej waluty. Trzy lata jej entuzjastami było aż 86 procent.
A Waszym zdaniem euro w Polsce to dobry pomysł?
Odpowiedz
TNS OBOP przeprowadził we wrześniu badanie, w którym 49% ankietowanych opowiedziało się za przyjęciem w Polsce europejskiej waluty, 40% było przeciwko.
Odpowiedz
dobrze jest jak jest [url]https://myattractions.pl/[/url]
Odpowiedz
Też mi się kiedyś wydawało, że euro to dobry pomysł, bo wiele rzeczy by mi ułatwiła jedna waluta. Ale od jakiegoś czasu wymieniam bardzo szybko i tanio PLN na Euro przez Gieldwalut i tak naprawdę to już mi wcale na tym nie zależy. Bo jednak więcej jest wad przyjęcia euro niż zalet.
Odpowiedz
Wydaje mi się że polscy eksporterzy mogliby stracić gdybyśmy przyjęli walutę EUR już teraz, a co do wymiany waluty to tak jak mówisz- nie ma aktualnie z tym żadnego kłopotu. W kantorach internetowych kupuje się od reki, przy czym bezgotówkowe transakcje nie sa obciążone wysokim spreadem. Sam często walutę wymieniam przez Pluskantor.pl- spread maks. 2 gr i żadnych opłat ponadto.
Odpowiedz
Plusów i minusów jest bardzo dużo więc ciężko stwierdzić jednoznacznie czy lepiej jest mieć jedną walutę czy nie.
Odpowiedz
Owszem, ja na tyle zapracowany jestem, że nie mam czasu się nad tym zastanawiać, będzie jak będzie lub pozostanie jak jest. A jak EUR potrzebuję, co się zdarza, kupuję na gieldawalut.com, wygodnie, bo wystarczy mi smartfon do tego, po kantorach nie chodzę, Taki internetowy z mobilną wersją na telefon to świetna rzecz.
Odpowiedz